Klacht: Athlete shop verkoopt artikelen die ze niet leveren

bruno_sauter op 25 mei 2018 over Athleteshop.nl in de categorie Internetshops - Sport

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 25 mei 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Artikel (buitenband) bij de Athleteshop besteld. Artikel werd aangegeven als op voorraad en te leveren op de volgende werkdag. Toen het artikle niet geleverd werd na een paar dagen geinformeerd en een mailtje gekregen dat het x dagen later echt geleverd zou worden. Kijken wat er met een bestelling aan de hand is doen ze kennelijk niet want moest zelf de koop na zes van dergelijke mailtjes ontbonden omdat de Athlete shop gewoon vol blijft houden dat het artikel binnenkort geleverd wordt. Zit nu te wachten tot dat m’n geld terug gestort wordt, dat duurt 7-10 dagen schrijven ze. Ben benieuwd want die ene dag werd uit eindelijk een maand.

Gewenste Oplossing:

Als de Athleteshop de moeite neemt om te kijken of een artikel ook feitelijk geleverd kan worden en accurate informatie verstrekt, dan wel zelf aan geeft artikelen helemaal niet te kunnen leveren en stopt met het aanbieden van artiklene waarvan ze geen flauw idee hebben of ze ooit geleverd zullen worden

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Athleteshop.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Athleteshop.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM