Klacht: Artikelen van 8 mei nog steeds niet ontvangen

Cadiche op 05 juli 2018 over Athleteshop.nl in de categorie Internetshops - Sport

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Status Open
Datum 5 juli 2018

Een klant heeft op 8 mei artikelen besteld voor zijn jacuzzi, maar deze zijn tot nu toe niet geleverd. Ondanks herhaaldelijk contact met de klantenservice, waarbij excuses zijn aangeboden en beloofd is dat de artikelen verzonden zouden worden, heeft de klant nog steeds niets ontvangen. Ook een verzoek om het betaalde bedrag terug te storten is onbeantwoord gebleven.

Mijn Klacht:

Ik heb op 8 mei wat artikelen besteld voor onze jacuzzi. Meerdere malen mail contact gehad en welke keer kreeg ik te horen van onze excuses en wij gaan het verzenden. Tot op heden nog steeds niets ontvangen. Reeds heb ik gevraagd het betaalde bedrag terug te storten maar op deze mail geen contact.

Gewenste Oplossing:

Als ze onze spullen gelijk opsturen, of het gehele bedrag terug storten

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM