Mijn Klacht:
Gekocht in 2010 een Atag inbouwoven OX6211B +
Gaskookplaat HG6111W
Vanaf het begin heb ik klachten over de oven en de gaskookplaat.
De ontsteking van de gaskookplaat werkt niet goed. Soms na 2 tellen soms pas na 20 tellen gaat de vlam aan.
De deur van de oven sluit vanaf het begin niet goed. Ik ga terug naar de dealer waar ik keer op keer geen gehoor krijg voor mijn probleem. Thuis denken we zelf na over dit probleem en uiteindelijk nemen wij contact op met Atag, Voor ons verhaal geen gehoor ze kunnen een monteur langs sturen kosten voor mij. Ze luisteren niet naar probleem en komen niet met goede oplossingen. Dan zal het wel zo horen? Nee Na veel zeuren sturen ze ons nieuwe scharnieren met vangers deze zetten wij er zelf in en zie het probleem is opgelost. Wat blijkt de onderdelen zijn iets gewijzigd dus Atag was neem ik aan bekend met het probleem. We hebben er foto,s van. Dan gaan de plastic knoppen “van waaibomen hout” kapot.
Na veel bellen sturen ze ons nieuwe knoppen, daar is er ook al weer een van kapot ze kunnen niet tegen de hitte.
En dan heb ik de laatste tijd steeds verbrande koekjes en taarten wat is er nu weer aan de hand. Wat blijkt met een oventhermometer de thermostaat werkt niet goed. Ingesteld op 100 graden loopt de oven op tot wel 180.
Ik heb geen enkel vertrouwen meer in dit produkt.
Daarvoor had ik een Siemens oven perfect. De Atag een miskoop en dan te bedenken dat deze combinatie ons 1500 euro heeft gekost. Voor dit bedrag mag ik een deugdelijker apparat verwachten,
Gewenste Oplossing:
Geld terug of nieuw betrouwbaar produkt.


