Mijn Klacht:
Beste Heer/mevrouw,
D’r is iets bij de Hornback voorgevallen wat van jullie kant niet sjiek was en een oplossing verdient.
Op 18 juli heb ik samen met mijn schoonvader afgerekend bij de Hornbach in Groningen.
Zoals velen amateurklussers kwamen we er bij de auto achter dat de gezaagde multiplex plaat toch niet in mijn ford fiesta paste.
In de tussentijd ben ik de winkel ingelopen om een busje te huren.
Bij de KAV automaat kwam ik erachter dat ik de borg van 200 euro niet zonder mijn Rabobank Reader kon betalen, waardoor ik weer naar huis moest om mijn Rabo Reader op te halen.
In de tussentijd stond mijn schoonvader buiten in de zon te wachten totdat ik terug zou komen met een busje. Uiteindelijk heeft hij bijna een uur moeten wachten.
In de tussentijd dat mijn schoonvader staat te wachten wordt hij door een medewerker beticht van Diefstal en wordt er gedreigd dat hij het terrein niet af mag. De medewerker wil een bonnetje zien. Mijn schoonvader geeft aan dat hij geen bonnetje heeft, maar dat ik die heb.
Bovenstaande werd een gesprek met behoorlijk wat heisa.
Ik vind het echt niet sjiek en niet kunnen.
Zorg asjeblieft weer voor een nieuwe blije klant
Gewenste Oplossing:
Een excuseskaartje met bosje bloemen of biertje naar mijn schoonvader sturen

