Klacht: Niet rijden van lijntaxi 510 tussen Oegstgeest-Polegeest-Leiden CS

[email protected] op 29 april 2018 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 29 april 2018
Reactie van het bedrijf:

Beste [email protected], Morgen en dinsdag 1 mei rijden er vrijwel geen bussen en treinen. Dit geldt ook voor de lijntaxi. We hebben geen invloed op wie er wil gaan staken en wie niet. Wij adviseren je om voor een alternatief...

Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 29 april 2018

Atax de Vries informeerde de klager dat de lijntaxi 510 op 30 april en 1 mei niet zal rijden, op verzoek van Arriva, vanwege een staking in het streekvervoer. De klager merkte op dat de medewerkers van Atax de Vries niet onder de ov-CAO vallen. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Vandaag belde Atax de Vries mij met mededeling , dat de lijntaxi op 30 april en 1 mei niet rijdt, in opdracht van Arriva, vanwege de staking in het streekvervoer. Dit ondanks het feit, dat de medewerkers van het taxibedrijf Atax de Vries niet onder de ov-CAO vallen.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek u deze opdracht alsnog terug te draaien.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Arriva

Heeft op 29 april 2018 om 17:11 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste [email protected],

Morgen en dinsdag 1 mei rijden er vrijwel geen bussen en treinen. Dit geldt ook voor de lijntaxi. We hebben geen invloed op wie er wil gaan staken en wie niet.

Wij adviseren je om voor een alternatief te zorgen. Houd onze social media en website in de gaten. De enige uitzonderingen staan vermeld op de website onder het stakingsbericht: http:bit.ly2bTQYmU .

De vergoedingsregels bij staking kun je lezen in de Algemene Voorwaarden, hoofdstuk 7.2 op: http:bit.ly2GfTMGt. Als je recht hebt op een vergoeding, dan kun je via ons online contactformulier op http:bit.ly2uFLeFj hiervoor een verzoek indienen.

Excuses voor het ervaren ongemak. Heb je nu of in de toekomst nog vragen over deze melding of een ander voorval, dan kun je contact met ons opnemen via onze Twitterpagina onder @Arriva_NL , Facebookaccount www.facebook.comArrivaNederland of ons online contactformulier: http:bit.ly2uFLeFj.

Met vriendelijke groet,
^Wouter
Medewerker Klantenservice Arriva

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten