Klacht: Geen toilet

Jose15 op 30 december 2017 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 30 december 2017
Reactie van het bedrijf:

Beste Jose15, Wat jammer om te lezen dat er geen toilet beschikbaar was in de trein en dat het toilet defect was. Mocht dit nogmaals gebeuren in onze treinen dan kun je dit melden bij de steward of de machinist....

Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 30 december 2017

Een reiziger heeft geklaagd over het defecte toilet in de stoptrein van Arriva van Emmen naar Zwolle. Ondanks eerdere ervaringen met defecte toiletten, moest de reiziger wachten tot de eindbestemming om gebruik te kunnen maken van een toilet. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Geachte m.

Ik reis met Arriva van emmen naar Zwolle.
Ben om 12.38 uur ingestapt. In de stoptrein
Nu wou ik gebruik maken van het toilet en deze is defect. Nu moest ik dus wachten tot ik in Zwolle was en in een andere trein in was gestapt.
Dit is niet de 1ste meer dat het gebeurt. Ik vind dit niet normaal. Nu hebben ze maar 1 toilet en dan is deze ook nog defect.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als er meerdere toiletten zijn en dat deze ook werken

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Arriva

Heeft op 30 december 2017 om 20:14 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Jose15,

Wat jammer om te lezen dat er geen toilet beschikbaar was in de trein en dat het toilet defect was.

Mocht dit nogmaals gebeuren in onze treinen dan kun je dit melden bij de steward of de machinist.

Het is niet altijd mogelijk om een toilet snel te herstellen, omdat we dan de trein uit de dienst moeten halen, met als gevolg dat er ritten uitvallen.

Excuses voor het ervaren ongemak. Heb je nu of in de toekomst nog vragen over deze melding of een ander voorval, dan kun je contact met ons opnemen via onze Twitterpagina onder @Arriva_NL , Facebookaccount www.facebook.com/ArrivaNederland of ons online contactformulier: http://bit.ly/2uFLeFj.

Met vriendelijke groet,
^Wouter
Arriva Webcareteam

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten