Klacht: Buschauffeur constant op telefoon

Dieuwke Ben op 24 januari 2018 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✅ Klacht opgelost op 24 januari 2018
Reactie van het bedrijf:

Beste Dieuwke Ben, Wat vervelend om te lezen dat je deze ervaring hebt met 1 van onze chauffeurs. Ik kan me goed voorstellen dat je je hier niet prettig bij voelt. Ik ga je klacht doorsturen naar de verantwoordelijke manager...

Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 24 januari 2018

Op 24 januari om 10:15 ervaart een passagier in bus 350 van Leeuwarden naar Alkmaar dat de buschauffeur regelmatig op zijn telefoon kijkt, wat leidt tot onveilige situaties door het slingeren van de bus. De passagier voelt zich ongemakkelijk om de chauffeur hierop aan te spreken. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Ik zit op Woensdag 24 Januari rond 10:15 in de bus 350 van station Leeuwarden naar station Alkmaar. De bus schomeld al aanzienlijk door de wind maar de buschauffeur werpt ook constant een blik op zijn telefoon die links van hem ligt. Dit resulteert weer in slingeren. Ik vind het buitengewoon gevaarlijk dat dit kan. Ik durfde echter geen opmerking te maken naar de buschauffeur.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als de veiligheid van de passagiers van de bus in acht wordt genomen door de chauffeur.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Arriva

Heeft op 24 januari 2018 om 12:28 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Dieuwke Ben,

Wat vervelend om te lezen dat je deze ervaring hebt met 1 van onze chauffeurs. Ik kan me goed voorstellen dat je je hier niet prettig bij voelt.

Ik ga je klacht doorsturen naar de verantwoordelijke manager met het verzoek dit met de chauffeur te bespreken. Dit gesprek vindt plaats op basis van hoor en wederhoor. Onze excuses voor het ervaren ongemak.

Mocht je nu of in de toekomst nog vragen hebben over deze melding of een ander voorval, dan adviseer ik je om contact met ons op te nemen via onze Twitterpagina, of ons Facebookaccount. Je vindt ons onder @Arriva_NL en www.facebook.com/ArrivaNederland

Met vriendelijke groet,

^Jessica
Webcareteam Arriva

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten