Klacht: Bus stopte niet

jbongers96 op 13 december 2016 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 17 december 2016
Reactie van het bedrijf:

Beste Jbongers96, Wij begrijpen uit uw reactie dat de bus de halte voorbij is gereden waar u stond te wachten. Dit is vervelend en wij bieden u hiervoor onze excuses aan. Het voorbij rijden van een halte kan verschillende oorzaken...

Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 13 december 2016

Een reiziger meldt dat de bus van lijn 77 om 7:53 uur op de Kanaalweg niet stopte, ondanks herhaaldelijk zwaaien om de aandacht van de chauffeur te trekken. Hierdoor miste de reiziger belangrijke afspraken op school. Het probleem is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Ik moest de bus lijn 77 om 7:53 hebben op de kanaalweg. Ik stond hier al om 7:48. Toen de bus kwam aanrijden zwaaide ik al met beiden handen dat hij moest stoppen omdat hij geen vaart minderden. Evengoed reed hij gewoon door. Hierdoor heb mis ik de eerste afspraken op school.

Gewenste Oplossing:

Als dit niet meer gebeurd en weet dat hier iets mee gedaan wordt zodat deze klacht serieus word genomen. Dit kan ik niet gebruiken i.v.m. mijn studie!

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Arriva

Heeft op 17 december 2016 om 09:32 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Jbongers96,

Wij begrijpen uit uw reactie dat de bus de halte voorbij is gereden waar u stond te wachten. Dit is vervelend en wij bieden u hiervoor onze excuses aan.

Het voorbij rijden van een halte kan verschillende oorzaken hebben. Er was bijvoorbeeld geen plaats meer in de bus of de chauffeur heeft u niet bij de halte opgemerkt.

Uw reactie sturen wij door naar de vestiging, waar deze verder wordt uitgezocht. Als blijkt dat het de fout van de chauffeur is, dan wordt hij of zij hierop aangesproken. Als de bus vol was, volgen wij de komende periode deze rit op dit tijdstip om vast te stellen of er een aanpassing moet plaatsvinden in de dienstregeling. Indien nodig wordt er een extra bus ingezet.

Wij danken u ten slotte voor uw reactie. Dit stelt ons in staat onze kwaliteit te bewaken en te verbeteren.

Met vriendelijke groet,
^SH
Webcare Arriva

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten