Mijn Klacht:
Afgelopen maandag 28 juli krijgen wij onze tickets opgestuurd voor vlucht OR755-Antalya, vertrektijd 14-08-2014 om 05.00 aankomsttijd 10.45.
Gelijk toen wij de tickets hadden ontvangen hebben wij bij quickparking van Arkefly onze parkeerplek gereserveerd voor onze auto voor 9 dagen.
Wij hadden gezien tijdens het boeken dat dit ideale vliegtijden zouden zijn voor ons gezin Ontvang je de tickets AFGELOPEN MAANDAG 28 juli staan deze ideale tijden op je ticket vermeld. vertrek tijd 05.00.
Krijg je 30 juli een mail van jullie met gewijzigde vluchttijden, gaan wij dus 13 UUR LATER DE LUCHT IN ALS BELOOFD OP ONZE EERDERE TICKETS wij vliegen nu om 17.45 . Wij vinden dit schandalig want jullie sturen eerst de tickets met 05.00 en nu dus om 17.45. Terwijl wij alles hebben geregeld om om 05.00 te kunnen vertrekken en de vakantie ook zo uitgezocht dat wij heerlijk 9 dagen kunnen genieten in Antalya .
Gewenste Oplossing:
Wij zijn nu 1 complete dag van onze vakantie kwijt door deze wijziging, wij zouden hier graag voor gecompenseerd worden.
DESNOODS 1 dag later vertrekken of 1 dag korting op onze vakantie
Graag uw reactie en medewerking

