Klacht: SLECHTE SERVICE Apple filiaal OSS

Cansu45 op 24 april 2013 over Apple in de categorie Electronica - Computers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Apple
Status Open
Datum 24 april 2013

Een klant heeft een defecte oplader voor een iPad gekocht bij een Apple-filiaal en heeft deze teruggebracht voor vervanging. Na een test in de winkel leek de oplader te werken, maar de klant ontving een gebruikte oplader mee, wat leidde tot onvrede over de service en de opdringerigheid van de medewerker. Door ziekte kon de klant de oplader pas later terugbrengen.

Mijn Klacht:

Ik heb een tijdje terug een Ipad gekocht maar de oplader was kapot. Meteen terug naar de winkel geweest maar op dat moment lukte het opladen wel, afspraak gemaakt om terug te komen als ik weer hetzelfde probleem zou hebben. Nou een paar dagen later kon ik weer terug want de oplader is dus kapot en laad soms wel en soms niet. In de winkel lukte het dit keer ook niet, toen ze het hebben getest met hun eigen oplader lukte het opladen wel en ik heb hun oplader meegekregen toen ik zei: ‘dit is toch jullie oplader’ antwoordde de medewerker ‘ja maar het werkt’.. en ze was heel opdringerig op dat moment heb ik me niet goed beseft dat ik gewoon een gebruikte oplader heb gekregen.

Omdat ik een paar weken ziek thuis ben gebleven kon ik de oplader ook pas een paar weken later terug brengen, met de vraag waarom ik een gebruikte oplader heb gekregen en dat ik hier niet tevreden mee ben. De medewerker vond dat ik er te laat mee was en dat ze er niks aan kon doen de oplader werkt toch gewoon volgens haar en ze zag verder geen probleem.

Ik vind dit dus echt niet kunnen..

Gewenste Oplossing:

Een nieuwe oplader
Een melding voor de medewerkers van filiaal Oss, met een waarschuwing om vriendelijker om te gaan met klanten.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM