Klacht: Laptop kapot door update

gvdw op 29 november 2020 over Apple in de categorie Electronica - Computers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Apple
Status Open
Datum 29 november 2020

Een gebruiker meldt dat zijn laptop defect is geraakt na het installeren van de laatste besturingssysteemupdate, waarbij het logic board beschadigd zou zijn. Hij verwijst naar meerdere klachten van andere gebruikers online en stelt dat Apple op de hoogte is van dit probleem, maar hier niet transparant over is.

Mijn Klacht:

Na al enige tijd bezig te zijn met de laatste update besturingssysteem kom ik er achter dat de update het logic board heeft kapot gemaakt. Er zijn diverse aanklachten tegen Apple op internet te vinden.
Apple probeert hier onderuit te komen terwijl zij weten van dit grote probleem.

Gewenste Oplossing:

Vervanging laptop

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Apple

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Apple nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door gvdw
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM