Klacht: Geluid schiet omhoog

Dl1234sbbb op 06 april 2021 over Apple in de categorie Electronica - Computers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Apple
Status Open
Datum 6 april 2021

Een gebruiker van een iPhone 12 Pro Max ervaart problemen met het geluid, dat soms onverwacht naar het hoogste niveau springt wanneer hij zijn AirPods gebruikt. Dit leidt tot irritatie en bezorgdheid over mogelijke gehoorbeschadiging. De gebruiker vraagt om een oplossing voor dit probleem.

Mijn Klacht:

Ik heb een iPhone 12 pro Max en af en toe schiet mijn geluid naar het hoogste niveau als ik mijn airpods in heb, begint echt super irritant te worden en begin bijna een gehoorbeschadiging op te lopen. Ik wil dat hier wat aan gedaan wordt.

Gewenste Oplossing:

.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM