Klacht: Geen enkele garantie voor Apple producten niet in de Apple store aangeschaft……

Catering kaatje op 23 april 2014 over Apple in de categorie Electronica - Computers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Apple
Status Open
Datum 23 april 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Al jaren heb ik Vodafone als provider van telefoon. Al jaren heb ik een Apple phone.
Afgelopen februari wordt ik gebeld door Vodafone of ik mijn ‘red super plus’ abonnement wil verlengen en dan ‘gratis’ een iPhone 5S ontvangen. Ik stem in. De telefoon arriveert en ik doe hem op de lader. Als ik m verbind met mijn Apple labtop neemt ie niet mijn gegevens over. Ik laat het door omstandigheden bijna een maand liggen; als ik hem opnieuw aansluit blijkt ie niet op te laden.
Ik ga afgelopen vrijdag 11 april naar de Vodafone winkel met beide telefoons en labtop. Ook zij constateren een mankement; het is niet mogelijk om het nieuwe toestel op te laden. Omdat ik hem al een maand heb (ben heel erg ziek maar dat doet er eigenlijk niet toe) adviseren zij me even naar de Apple store op het Leidseplein te gaan want, zo zeggen ze, daar wordt ie onherroepelijk meteen omgeruild. Als ik hem bij hun achterlaat dan moeten zij m opsturen en dat duurt twee weken…… Op deze bewuste vrijdag ga ik meteen naar de Apple store. Echter; daar sturen ze me terug naar Vodafone?????? Want daar heb ik m gekocht.
Hoezo neemt Apple geen verantwoording voor door hun geleverde producten?????? Zij verkopen geen abonnementen????
Wat ze me wel aanbieden is dat ik een paar uur wacht en dan kan ik het toestel misschien omruilen voor een gerecupereerd toestel…….dat is dus eigenlijk een opnieuw in elkaar geknutseld toestel vsn onderdelen gered vsn teloor gegane toestellen? Wat is dat voor garantie? Een nieuw toestel tegen een in elkaar geknutseld ding????

Gewenste Oplossing:

Als ik per omgaande een nieuw toestel ontvang, liefst begin volgende week aangezien ik eind april het ziekenhuis in verdwijn en graag mijn nieuwe toestel mee kan nemen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Apple

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Apple nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM