Klacht: Daignose kosten bij AMAC

JayJTWB op 12 maart 2021 over Apple in de categorie Electronica - Computers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Apple
Status Open
Datum 12 maart 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik wordt door de Apple helpdesk doorverwezen naar AMAC Utrecht tav een reparatie/diagnose. Wat hier niet wordt gezegd is dat deze NIET gratis is in tegenstelling tot de Applestore.
Dat het daar druk is vanwege extra wachttijden agv Corona snap ik maar dat had ik voor lieff genomen als ik het VANTEVOREN had geweten.
Dit wordt je pas meegedeeld door de medewerker van AMAC bij inname van de apparatuur en nadat je er dus al naartoe bent gegaan. In mijn geval een rit naar Utrecht en de parkeergaragekosten.
Nu ben ik 2 x een rit naar Utrecht armer 2 x parkeerkosten en 80 euro aftikken voor de diagnose stelling.
Heel erg jammer van deze slechte vorm van communicatie en service!
Apple onwaardig.

Gewenste Oplossing:

Als er compensatie voor de (onterecht) gemaakte kosten wordt gegeven.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Apple

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Apple nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door JayJTWB
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM