Klacht: Bestelling verkeerde artiel

m1ladd op 04 januari 2024 over Apple in de categorie Electronica - Computers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Apple
Status Open
Datum 4 januari 2024

Een klant heeft een laptop besteld bij Apple, maar ontving in plaats daarvan een keyboard. Na het retourneren van het verkeerde artikel heeft de klant geen terugbetaling ontvangen en heeft maandenlang contact gezocht zonder oplossing.

Mijn Klacht:

Ik heb besteld bij apple en kreeg een keyboard ipv een laptop, die heb ik geretourneerd op verzoek en daarna 0 euro gekregen, maanden contact gehad en geen oplossing.

Gewenste Oplossing:

Geld terug

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Apple

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Apple nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door m1ladd
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM