Klacht: Apple Macbook scherm Schade oordeel:door gebruiker veroorzaakt, dubieus

Jan Willem Hofhuis op 05 oktober 2022 over Apple in de categorie Electronica - Computers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Apple
Status Open
Datum 5 oktober 2022

Een consument heeft een MacBook Air aangeschaft via Bol.com, maar na enkele maanden gebruik verschenen er strepen op het scherm zonder zichtbare schade. Een monteur concludeerde dat de schade extern door de gebruiker is veroorzaakt, wat de consument betwist. Navraag bij Apple leidde tot de mededeling dat Bol.com verantwoordelijk is volgens de consumentenwet, maar de consument voelt zich onterecht behandeld door zowel Apple als Bol.com.

Mijn Klacht:

Via Bol een macbook air gekocht voor 1K euro. Na enkele maanden zeer normaal gebruik ontstaan er plots strepen op het beeld. Geen zichtbare schade. Na beoordeling monteur bij bol met Apple licentie is conclusie: externe schade door gebruiker veroorzaakt. ???? Helderheid gevraagd en met micro camera gemaakte fotos ontvangen. Miniscuul gaatje. Apple store Ggen monteur snapt niet dat men dat bkj Bol als externe schade opvoert gezien de vorm van schade. Dubieus van bol dus.
Navraag bij Apple levert op dat men Bol als verkopende partij verantwoordelijke aanwijst in het kader van de consumentenwet en stuurt een link mee over de consumentenwet. APPLE doet dus niets.. nada … onbegrijpelijk. Ik voel mij zeer onheus bejegend door Apple. (En zeker ook door Bol)

Gewenste Oplossing:

Geld terug en produkt retour zenden

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Apple

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Apple nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Jan Willem Hofhuis
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM