inloggen op anwb.nl/platina2015
Klacht van P. van der Waal op 09 december 2014 over ANWB in de categorie Pechhulpdiensten
Kan hier niet op inloggen. Of is dat het toegezegde cadeautje voor de platinumleden (meer dan 25 jaar lid)? Lees meer
Bij ANWB zijn 29 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 1.3/10. Dien een klacht in over ANWB. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Pech met uw auto? De wegenwacht van ANWB staat paraat om u te helpen. Naast de autoverzekering kunt u ook een reisverzekering afsluiten. Ook geeft ANWB... Lees meer >
ANWB is een bedrijf actief in de categorie Pechhulpdiensten. Op Klacht.nl zijn in totaal 3580 klachten gemeld over ANWB. Hiervan zijn er 275 opgelost (8%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met ANWB delen.
De meest voorkomende klachten over ANWB gaan over: anwb, auto, pechhulp, hulp, klacht. Op basis van de 3580 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Het oplossingspercentage van ANWB is 8%, wat lager is dan gemiddeld.
Stappenplan bij een klacht over ANWB:
1. Neem eerst contact op met ANWB — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u altijd eerst de interne klachtenprocedure van het bedrijf doorlopen. Komt u er niet uit? Dan kunt u naar de Geschillencommissie, het Kifid, of de kantonrechter. De ACM en ConsuWijzer bieden gratis informatie over uw rechten.
Website: https://www.anwb.nl
Klantenservice: https://www.anwb.nl/formulieren/contact/
Twitter/X: @ANWB
U kunt een klacht over ANWB indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor ANWB. Bezoek ook de website van ANWB op www.anwb.nl.
Op Klacht.nl zijn in totaal 3.575 klachten over ANWB ingediend, waarvan 24 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Pechhulpdiensten, klachtmelden.
Van de klachten over ANWB wordt 8% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 289 van de 3.575 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over ANWB gaan over Beschadigd product of pakket van ANWB, Klantenservice problemen met ANWB. Bekijk alle ANWB klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
U kunt contact opnemen met ANWB via de website www.anwb.nl, via de supportpagina, via X (Twitter). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl, waar ANWB actief klachten behandelt.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert ANWB niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van P. van der Waal op 09 december 2014 over ANWB in de categorie Pechhulpdiensten
Kan hier niet op inloggen. Of is dat het toegezegde cadeautje voor de platinumleden (meer dan 25 jaar lid)? Lees meer
Klacht van van holten op 09 december 2014 over ANWB in de categorie Pechhulpdiensten
kan niet inloggen op de verrassing Lees meer
Klacht van Corrydebruin op 09 december 2014 over ANWB in de categorie Pechhulpdiensten
Kan niet inloggen op platina2015 Lees meer
Klacht van n.van wilgen op 09 december 2014 over ANWB in de categorie Pechhulpdiensten
wil weten welk cadeau er voor mij is gereserveerd. Lees meer
Klacht van j.opbroek op 09 december 2014 over ANWB in de categorie Pechhulpdiensten
Hierbij meld ik een klacht over ANWB. Na het aanmaken van een inlogaccount is inloggen op anwb.nl/platina2015 niet mogelijk. Lees meer
Klacht van herrewegh op 09 december 2014 over ANWB in de categorie Pechhulpdiensten
Inloggen op anwb.nl/platina2015 lukt niet!! Lees meer
Klacht van Hschuller 1940 op 09 december 2014 over ANWB in de categorie Pechhulpdiensten
Waarschijnlijk staat het nog op naam van mijn man, maar die is helaas overleden en ik heb het gewoon door laten lopen. Ik weet niet hoe ik het moet oplossen. Lees meer
Klacht van Bor-Dag op 09 december 2014 over ANWB in de categorie Pechhulpdiensten
Bij ingeven van mijn lidmaatschapsnr teneinde een account aan te maken, volgt: "dit nummer is NIET bekend" ! Laat staan dat ik mijn platina cadeautje kan opvragen! Lees meer
Klacht van wengehout op 09 december 2014 over ANWB in de categorie Pechhulpdiensten
wanneer kan ik mijn cadeau ophalen,en wat is het cadeau. jammer dat we er niet in kunnen komen in het systeem,jammer van zo'n grote ANWB. Lees meer
Klacht van woud-goud op 09 december 2014 over ANWB in de categorie Pechhulpdiensten
kan niet inloggen in ANWB.nl/platina2015 Lees meer