Klacht: Inviseble hipster. En …..body control cooling shape 15 den.

Totebella op 05 augustus 2018 over Anni Rolfi in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Anni Rolfi
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 5 augustus 2018

Een klant heeft klachten over de hipster invisible van Anni Rolfi, die herhaaldelijk afzakt en lubbert. Daarnaast ervaart de klant de panty als veel te klein en te strak, waardoor er zelfs een gat in is gekomen tijdens het aantrekken, ondanks voorzichtigheid. De klant voelt zich teleurgesteld en beschouwt het als weggegooid geld.

Mijn Klacht:

Hipster invisible zakt herhaaldelijk af, lubbert en veel!
Panty is veel te klein in die maat, en zóó strak niet normaal met handschoen zo voorzichtig mogelijk aangedaan En trok er zo al een gat in!
Nog niet gedragen dus! Ik baal ervan
Weggegooid geld!

Gewenste Oplossing:

Dat de maat klopt met normale maat

En dat erbeter op de slip tailleband gelet wordt, zonder lubber!

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Anni Rolfi

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Anni Rolfi nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM