Klacht: Foute service travel service

Linkenslaurent op 03 oktober 2014 over American Express in de categorie Creditcards

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Creditcards
Status Open
Datum 3 oktober 2014

Een klant van American Express heeft een klacht ingediend over de service van de travel service. Na het maken van een reservering voor een Thalys-trein van Gent naar Parijs, ontving de klant onduidelijke informatie over het ophalen van het ticket, wat leidde tot extra kosten en een lange wachttijd op het station. De klant ervaart de gang van zaken als frustrerend en inefficiënt.

Mijn Klacht:

Gisteren reservatie gemaalt voor thalys gent parijs heen terug vandaag met voorkeur van plaats, een uur erna telefoon om te zeggen dat alles in orde was en dat ik mail met link voor tocket ging krijgen.
Gisterenaavond open ik dienmail en in de link was er een bijlage met dezelfde mail, heb dan langer dan een uur verschillende keren met de mensen van travel service moeten bellen om het antwoord te krijgen na pas een uur dat ik mijn ticket moet ophalen in het station.
Een uur vroeger opgestaan om een half uur in het station te wachten om te vragen naar mijn ticket en daar kreeg ik het antwoord dat het een home rpint ticket was en dat ik moest bijbetalen!!!!!!
In totaal 3 uur verloren, zit niet op de gevraagde plaats, moeten bijbetalen en de oplossing zelf gevonden… Dit is een klucht

Gewenste Oplossing:

Als ik een vlotte service krijg dat ik het zelf niet moet doen en wannneer mijn ticket word terugbetaald met de extra kosten die ik heb moeten doen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM