Klacht: kapote computer peugeot 207 cc

Achilles35 op 13 juli 2021 over altijd raak penders in de categorie Auto Onderdelen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Auto Onderdelen
Status Open
Datum 13 juli 2021

Een klant heeft een kapotte en geopende computer ontvangen voor zijn Peugeot 207cc, waarvoor hij €550 heeft betaald, naast €150 voor het programmeren. Het bedrijf weigert de computer te repareren, een vervangend exemplaar te sturen of het geld terug te geven.

Mijn Klacht:

ze hebben me een kapotte en geopende computer gestuurd voor mijn Peugeot 207cc ik heb er €550 voor betaald en ook nog eens €150 voor het programmeren ze willen hem niet laten maken of een andere sturen of geen geld terug geven

Gewenste Oplossing:

geld terug of een anderen die ze eerst gecontroleerd hebben volgens de dealer was deze al kapot bij aankomst want hij was beschadigd door het openen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM