Mijn Klacht:
Beste NLEX,
Ik heb een jaar lang een 50 mbps alles-in-een pakket bij jullie afgenomen maar vanaf 19-08-2019 stap ik over op internet van T-mobile thuis. Na telefonisch contact op 15-07-2019 om op te zeggen heb ik een bevestigingsmail gekregen waarin staat dat mijn service bij jullie stopt op 19 augustus “Je hebt aangegeven je contract bij NLEx per 19 augustus, 2019 te willen beëindigen.”
Echter is tot mijn verbazing mijn internet vandaag (16-08-2019) al afgesloten. Rond 13.30 heb ik contact gehad met jullie klantenservice en hebben zij bevestigd dat mijn internet ‘seized’ is en dit komt schijnbaar omdat glasvezelverbindingen al een aantal dagen van te voren worden afgesloten om plaats maken voor de nieuwe provider.
Helaas is in het telefoongesprek van 15-07 niet vermeld dat mijn internet er al een aantal dagen eerder uit zou liggen en ik heb mijn internet natuurlijk gewoon nodig. Daarom heb ik de klantenservice gevraagd of zij de eventuele extra kosten die ik zou maken als ik een weekend lang gebruik maak van mijn 4G bundel willen vergoeden maar dit kon niet.
Gewenste Oplossing:
Ik ben niet tevreden met hoe jullie dit aan hebben gepakt, ik hoop dan ook dat jullie mij alsnog tegemoet kunnen komen in het verbruik van mijn 4G bundel.

