Klacht: verse spinazie

Dophei op 23 september 2015 over all seasons in de categorie Cafés en Restaurants

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 23 september 2015

Een klant heeft twee zakken gewassen spinazie gekocht bij de Aldi, maar constateert dat de spinazie na het wokken niet te eten was en een onaangename textuur had. De klant is van mening dat de spinazie niet goed gewassen was, wat de aankoop onterecht duurder maakt in vergelijking met ongewassen spinazie.

Mijn Klacht:

Ik kocht 2 zakken spinazie bij de Aldi, gewassen in ijswater.
Dan ga ik er van uit dat ik deze gelijk kan gebruiken en niet zelf nogmaals hoef te wassen, want dan kan ik net zo goed de goedkopere ongewassen spinazie nemen.
Maar deze spinazie was na ’t wokken niet te eten, zo kraakte ie tussen de tanden. Heel smerig. Was duidelijk niet gewassen!

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag willen dat men de spinazie héél goed wast, zoals men pretendeert. Nu ben ik het vertrouwen kwijt om "gewassen" groente rechtstreeks te gebruiken.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over all seasons

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over all seasons nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM