Klacht: Geen orderbevestiging bij bestelling van skibril

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf AliExpress
Status Open
Datum 30 november 2019

Op 7 november heeft de klager een skibril besteld via AliExpress, maar ontving geen orderbevestiging. De klager kan de bestelling niet terugvinden, behalve op het bankafschrift.

Mijn Klacht:

Beste,

Ik heb 7 november een skibril besteld op aliexpress, ik heb hier echter geen orderbevestiging van ontvangen en kan ook nergens terugvinden waar ik deze order heb geplaatst, het enige waar ik kan zien dat ik iets heb besteld is de afschrift op mijn bankrekening naar de ontvanger.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik een order bevestiging kan krijgen van mijn order of mijn geld terug kan ontvangen.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)