Klacht: Defecte telefoon

EnisUzun op 09 februari 2020 over AliExpress in de categorie Internetshops - Elektronica

AliExpress klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf AliExpress
Status Open
Datum 9 februari 2020

Een klant heeft een defecte LG4 telefoon ontvangen, die niet oplaadt en oververhit raakt. Bij het plaatsen van de simkaart viel de lens eruit en raakte beschadigd. Ondanks herhaaldelijk contact met AliExpress en het sturen van foto's, heeft de klant geen oplossing ontvangen en verzoekt nu om een vervangende telefoon of een terugbetaling.

Mijn Klacht:

8008722017616513 bestel nummer van onze telefoon LG4 De telefoon laadt niet op ook niet met andere laders wordt alleen heet. BIJ het indoen van de card viel gelijk de lens eruit en is beschadigd. Wij hébben met het bedrijf contact via sms,heel veel en foto’s gestuurd maar er gebeurd niets. Wij willen een nieuwe telefoon of liever geld terug i.v.m. geen vertrouwen meer.
Mvg.Enis Uzun

Gewenste Oplossing:

Als ik nieuwe tel.krijg of liever mijn geld terug i.v.m.geen vertrouwen meer

💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)