Algemeen Dagblad Klachten
Al weken probeer ik contact te krijgen met het AD over de bezorging.Echter zonder resultaat. Waar ik mijn klacht dan wel neer moet leggen is me een raadsel. Maar misschien dat dit wat oplost?
Tot februari waren we altijd zeer... Lees meer
Vandaag hebben wij alweer geen krant ontvangen. Elke week moeten wij constateren dat op dinsdag of woensdag onze krant niet bezorgd wordt Lees meer
ik moest heel vroeg weg daarom kwam ik er nu pas achter dat ik geen krant heb gekregen hoe kan dat Lees meer
Doordat de bezorger zijn fiets een paar keer tegen mijn auto geparkeerd heeft(heb ik met eigen ogen gezien) zitten er wat diepe krassen op mijn auto. daar de bezorger over aangesproken,deze bekent het en rijdt vervolgens gewoon weg alsof... Lees meer
Na heel veel mail te hebben gestuurd en ook al eerdere klachten gemeld te hebben bij het AD is er vandaag weer geen krant in de bus voor 7 uur!( het gaat maar door...)
Ik zit nog steeds te wachten op... Lees meer
Ik neem een abonnement op AD en er stond dat na de eerste betaling de tablet verstuurd gaat worden tussen 2 en 4 weken
na de eerste betaling. Ik wilde het kado doen, en heb nog gebeld met de lezersservice en... Lees meer
Vandaag zaterdag 17 maart geen krant in de bus gevonden. Lees meer
vandaag geen krant ontvangen! Lees meer
Krant van 17 maart niet ontvangen Lees meer
de zaterdagkrant van 17 maart niet ontvangen Lees meer