Activeren code
Klacht van Schotting op 10 september 2012 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
Na het aanklikken van www.AD enz. kom ik op een prijsvraagsite. Kan hier niets vinden over actie AD. Lees meer
Bij Algemeen Dagblad zijn 35 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 3.2/10. Dien een klacht in over Algemeen Dagblad.
Het Algemeen Dagblad, ook wel bekend als het AD, is een krant die dagelijks door meer dan een half miljoen mensen wordt gelezen. Is uw krant niet bezorgd?... Lees meer >
Algemeen Dagblad is een bedrijf actief in de categorie Kranten - Landelijk. Op Klacht.nl zijn in totaal 6739 klachten gemeld over Algemeen Dagblad. Hiervan zijn er 702 opgelost (10%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Algemeen Dagblad delen.
De meest voorkomende klachten over Algemeen Dagblad gaan over: krant, bezorging, ontvangen, bezorgd, abonnement. Op basis van de 6739 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Het oplossingspercentage van Algemeen Dagblad is 10%, wat lager is dan gemiddeld.
Stappenplan bij een klacht over Algemeen Dagblad:
1. Neem eerst contact op met Algemeen Dagblad — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. Volgens de Wet Koop op Afstand moet de verkoper zorgen dat het product bij u wordt afgeleverd. Komt het niet aan? Dan heeft u recht op een nieuw product of uw geld terug.
Twitter/X: @ADkrant
U kunt een klacht over Algemeen Dagblad indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Algemeen Dagblad.
Op Klacht.nl zijn in totaal 6.742 klachten over Algemeen Dagblad ingediend, waarvan 35 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Kranten - Landelijk, klachtmelden.
Van de klachten over Algemeen Dagblad wordt 11% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 739 van de 6.742 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Algemeen Dagblad gaan over Klantenservice problemen met Algemeen Dagblad. Bekijk alle Algemeen Dagblad klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
Het telefoonnummer van de klantenservice van Algemeen Dagblad is 088-050 50 50. U kunt ook een klacht over Algemeen Dagblad indienen via Klacht.nl, waar Algemeen Dagblad actief klachten behandelt.
Algemeen Dagblad heeft op Klacht.nl een gemiddelde beoordeling van 3,2 op 10, gebaseerd op 11 beoordelingen.
Algemeen Dagblad reageert gemiddeld binnen 1 uur op klachten die via Klacht.nl worden ingediend.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Algemeen Dagblad niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van Schotting op 10 september 2012 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
Na het aanklikken van www.AD enz. kom ik op een prijsvraagsite. Kan hier niets vinden over actie AD. Lees meer
Klacht van folke op 10 september 2012 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
Ik heb een proefabonnement van 10 tot 15 september, maar ik heb vandaag geen ad krant ontvangen! Lees meer
Klacht van heuswaar op 10 september 2012 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
Woensdag 5 Sept,geen krant Donderdag de 6e,wel Vrijdag 7 Sept,geen krant Zaterdag 8 Sept,geen krant en Maandag de 10e ??? GEEN krant Daar zakt je broek toch bij af. Lees meer
Klacht van Ambulan1 op 10 september 2012 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
Sinds we een andere bezorger hebben komt de krant na 19.30. Volgens deze bezorger die ik inmiddels heb gesproken is hiervoor geen andere oplossing. Lees meer
Klacht van klaus1943 op 09 september 2012 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
Al twee weken probeer ik via de website het boek en DVD van Sakia Noort, De Verbouwing, te bestellen zoals er wordt geadverteerd in de krant. Via www.ad.nl/shop zou dit moeten lukken, maar helaas. Lees meer
Klacht van QztHTqyqz op 09 september 2012 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
Vandaag 8 september geen krant ontvangen Lees meer
Klacht van Will Stevens op 09 september 2012 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
Wanneer ik probeer om op de site te komen die wordt aangegeven om de code te activeren, dan komt er een enorm verhaal waar ik niets aan heb. Dus kunt U mij in een paar woorden goed op weg helpen om mijn... Lees meer
Klacht van teussit73 op 09 september 2012 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
De code kan niet worden ingevoerd.De melding is foutieve code hoewel ik het goed van de flyer overtyp Lees meer
Klacht van joop21 op 08 september 2012 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
Vandaag 8 September geen krant ontvangen. Lees meer
Klacht van heuswaar op 08 september 2012 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
Weer geen krant bezorgd,we worden er moedeloos van. Lees meer