Klacht: Krant AD Haagsche Courant editie Zoetermeer

A van Riet op 17 september 2012 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 17 september 2012

Er is herhaaldelijk de verkeerde editie van de krant ontvangen, waarbij in plaats van de gebruikelijke Zoetermeerse editie de landelijke editie is geleverd. De klager heeft geprobeerd telefonisch contact op te nemen met het Algemeen Dagblad, maar heeft hier geen reactie op gekregen.

Mijn Klacht:

Laatste week verschillende malen niet de goede editie van de krant ontvangen,gebruikelijk de zoetermeerse editie van het AD Haagsche courant, nu al een paar keer de landelijke editie ontvangen, kan hierover geen telefonisch contact krijgen met het AD,
wacht op uw reactie,
A.van Riet.

Gewenste Oplossing:

de normale editie ontvangen zoals in het verleden, ik denk dat de vaste bezorger afwezig is.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM