Algemeen Dagblad Klachten
Onze Zaterdagkrant incompleet ontvagen,ik heb hier melding van gedaan,en raadt eens ?? Ik mag de volgende maand 1 dag later betalen, Joepie !!!
Dat betekent nu naar de winkel en een nieuwe krant kopen voor € 2,90.
Het zal wel aan... Lees meer
Vandaag weer geen bezorging van het AD Lees meer
Geen bezorging krant vandaag Lees meer
Deze Mevr. vond het fijn om mij de vernieuwde krant 4 weken cadeau te doen, en ook nog eens het unieke fiets en wandelboek te ontvangen.
ALLES MET DE ACTIE CODE 23349248.
Deze is online gemeld, bij AD.nl/cadeau.
Wat schets mijn en... Lees meer
Ik heb voor 2 wkn. een gratis krant, nu is hij al 2 dagen niet bezorgd. Lees meer
Goedemorgen,
Ik heb een poosje gelden 2 cadeaukaarten opgestuurd
voor mijn 2 zonen om gedurende 4 weken een gratis abonnement
te ontvangen met het verzoek om dit , indien mogelijk, 1 juli in te laten gaan. Echter hebben zij nog geen krant ontvangen.
Kunt... Lees meer
Ik ben totaal niet te spreken over de bezorging het AD. Deze week van de 4 dagen slecht 1 keer een krant ontvangen en dan ook nog veel te laat. Ik heb er best begrip voor dat het een keer... Lees meer
Via incasso wordt al maanden 26,95 euro voor het abonnement van het AD afgeschreven. Dit gebeurt meestal op de 10-de van de maand.
Nu is op 30-6-2015 ineens 28,50 euro afgeschreven voor de maand juli. Dat is 11 dagen eerder dan... Lees meer
Ik mag dan weliswaar al jarenlang vaste abonnee zijn, maar ik word zonder vooraankondiging geconfronteerd met een tariefverhoging van 26,95 naar 28,50 euro. Bovendien wil het AD blijkbaar eerder gaan incasseren. Gebeurde dat voorheen omstreeks de datum van de nieuwe... Lees meer
op zaterdag 27 juni jl. heb ik geen krant ontvangen. vooral omdat het
de zaterdageditie betreft, vind ik het heel vervelend. Lees meer