aanschaf fietsoefenroltrainer
Klacht van mestg50 op 29 april 2015 over Aldi in de categorie Supermarkten
Fietsoefenroltrainer nog maar net in gebruik( tnt 1x ) en het rolsysteem werkt niet naar wens Lees meer
Bij Aldi zijn 51 klachten ingediend op Klacht.nl. Daarvan zijn er 49 opgelost (96%). De gemiddelde beoordeling is 5.3/10. Dien een klacht in over Aldi.
Aldi is een supermarktketen die bekend staat om haar lage prijzen en goedkope producten. Bij Aldi kunt u terecht voor al uw boodschappen, zoals brood,... Lees meer >
Aldi is een bedrijf actief in de categorie Supermarkten. Op Klacht.nl zijn in totaal 4522 klachten gemeld over Aldi. In de afgelopen 12 maanden zijn er 56 nieuwe klachten binnengekomen, waarvan 53 zijn opgelost (95%). Aldi is een actief deelnemer op Klacht.nl en reageert direct op klachten via het platform.
De meest voorkomende klachten over Aldi gaan over: aldi, winkel, milsani, voorraad, melk. Op basis van de 4522 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Aldi lost het merendeel van de klachten op, met een oplossingspercentage van 95%.
Stappenplan bij een klacht over Aldi:
1. Neem eerst contact op met Aldi — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Als consument heeft u recht op veilige producten. Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA) houdt toezicht op voedselveiligheid.
Website: http://www.aldi.nl
U kunt een klacht over Aldi indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Aldi. Bezoek ook de website van Aldi op www.aldi.nl.
Op Klacht.nl zijn in totaal 4.522 klachten over Aldi ingediend, waarvan 57 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Supermarkten.
Aldi lost 100% van de klachten op via Klacht.nl. Dit is bovengemiddeld. In totaal zijn 4.509 van de 4.522 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Aldi gaan over Beschadigd product of pakket van Aldi, Klantenservice problemen met Aldi, Retour en terugbetaling problemen met Aldi. Bekijk alle Aldi klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
U kunt contact opnemen met Aldi via de website www.aldi.nl. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl, waar Aldi actief klachten behandelt.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Aldi niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van mestg50 op 29 april 2015 over Aldi in de categorie Supermarkten
Fietsoefenroltrainer nog maar net in gebruik( tnt 1x ) en het rolsysteem werkt niet naar wens Lees meer
Klacht van Dolfijn2401 op 24 april 2015 over Aldi in de categorie Supermarkten
Mijn zoontje was hard aan het sparen dus ook 1 en 2 cent is zijn spaarpot vol wil die dit inleveren kan het niet . De Aldi geeft maar neemt dus geen 1 en 2 centen terug . Andere Zoon... Lees meer
Klacht van FT van Loenhout op 23 april 2015 over Aldi in de categorie Supermarkten
Vorig jaar zomer een compressor gekocht in jullie filiaal in Gulpen (op vakantie) Al sinds het begin blijkt de autobanden vulnippel niet lekker te pakken, op vrijwel alle gebruikte banden lekt deze, waardoor de druk slecht tot niet is af te... Lees meer
Klacht van Wjanzen op 22 april 2015 over Aldi in de categorie Supermarkten
Vandaag stond ik in de rij te wachten bij de Aldi op de borodinlaan te Schiedam. Blijkbaar had de kassa juffrouw (50+ kort bruin haar) een foutje gemaakt met het geld terug geven. Toen een oudere dama haar hier op... Lees meer
Klacht van joke van huizen op 21 april 2015 over Aldi in de categorie Supermarkten
waarom nu in zo'n onhandige 1,5 literfles? erg onhanig. Lees meer
Klacht van Elisabeth Verhoef op 20 april 2015 over Aldi in de categorie Supermarkten
Grote advertentie : toilettas, aanbieding vanaf 18-04. Ze vragen begrip als de actieartikelen door de grote vraag snel zijn uitverkocht... Ik vraag begrip voor mijn ontevredenheid en ongeloof als er na 1 uur geen aanbieding meer is! Niet uitverkocht vanwege grote vraag,... Lees meer
Klacht van karinkas op 18 april 2015 over Aldi in de categorie Supermarkten
Vandaag wilde ik een pakje roggebrood openen uit een 'broodmandje' van van vlegelaar. Toen ik dit wilde doen zag ik dat er ongeveer een kwart van het brood in een pakje beschimmeld is! de houdbaarheidsdatum is nog tot september, het... Lees meer
Klacht van Polderkamp2015debeste op 18 april 2015 over Aldi in de categorie Supermarkten
Op de voorkant van de verpakking staat de misleidende tekst "los de rebus op" op de achterkant staat echter geen rebus maar een doolhof! Ik was ernstig teleur gesteld. Lees meer
Klacht van j.bottem op 17 april 2015 over Aldi in de categorie Supermarkten
vandaagNogal de inhoud van een koffie cup bij de koffie gedaan. Dat had ik beter niet kunnen doen want de koffie werd er bepaald niet lekker door, helaas Lees meer
Klacht van Mautim op 15 april 2015 over Aldi in de categorie Supermarkten
Goedenavond, Vorige week chocolade mousse gekocht van het merk URSI en constateerde een schimmelplek in de chocolade ( zie bijgevoegde foto), terwijl de houdbaarheidsdatum 28-04-2015. Het product gekocht bij filiaal te Woerden. Lees meer
Compliment van Mutualisme op 26 februari 2026 over Aldi
Oosterheemplein 403, 2721 NG Zoetermeer
Compliment van Monique Jager op 25 februari 2026 over Aldi
Top
Compliment van A J Bouman op 06 januari 2026 over Aldi
Ok
Compliment van [email protected] op 02 december 2025 over Aldi
Helemaal tevreden. Dank je voor de vlotte afhandeling.
Compliment van Koenraad Leendert op 04 november 2025 over Aldi
Men doet wat mogelijk is
Compliment van Botertjedeksel op 12 september 2025 over Aldi
Hopen dat ze dit snel kunnen oplossen!
Is terecht en beetje professionele houding is beter .en als er echt iets is daar 09008844 voor .het valt mee maar komt goed
Compliment van Da molenaar op 01 juli 2025 over Aldi
Prima opgelost ik.had niet goed gekeken
Ik geef een 9 omdat Aldi snel reageert.
Toch een kanttekening:
Kijk, het gaat mij niet om een voucher te krijgen voor een brood.
Waar het mij om gaat is dat in Q4 vorig jaar ook al een exact zelfde klacht bij uw site is geplaatst, over hetzelfde brood.
Nu 6 maand later gebeurd het weer (of nog steeds?)
Tijger Volkoren koop ik 3 broden per keer. Twee gaan de vriezer in (-18 graden)
Na 2 a 3 dagen begint het brood te schimmelen, witte plekjes met groenige spots. Dat zit op de boterham, niet op de korst.
Een productiefout lijkt mij stug daar het vorig jaar ook al is gemeld.
Het lijkt er op dat de bakkerij/leverancier een toevoeging door het meel gebruikt die slecht reageert.
Ik weet dat bakkerijen bv gemalen insecten door het meel mag doen. Dat is iig door overheid/gezondheidsraad vrijgegeven. Ik zeg niet dat zij het doen, maar kan het mij wel indenken.
Ik zou graag zien dat de bakkerij gaat uitzoeken (klacht reproduceren) waar het probleem uit voortvloeit en mij een berichtje stuurt wanneer de kwaliteit van Tijger Volkoren weer als vanouds is.
Groet,
Peter Meyerink,
Almelo
Compliment van Voet Nicole op 16 mei 2025 over Aldi
Er is een oplossing gedaan,