Schultenbrau flesjes smaken naar roest
Klacht van Jacobs pilss op 30 augustus 2016 over Aldi in de categorie Supermarkten
Sinds een paar maand heb ik aantal flesjes per krat die smaken naar roest.. Lees meer
Bij Aldi zijn 51 klachten ingediend op Klacht.nl. Daarvan zijn er 49 opgelost (96%). De gemiddelde beoordeling is 5.3/10. Dien een klacht in over Aldi.
Aldi is een supermarktketen die bekend staat om haar lage prijzen en goedkope producten. Bij Aldi kunt u terecht voor al uw boodschappen, zoals brood,... Lees meer >
Aldi is een bedrijf actief in de categorie Supermarkten. Op Klacht.nl zijn in totaal 4522 klachten gemeld over Aldi. In de afgelopen 12 maanden zijn er 56 nieuwe klachten binnengekomen, waarvan 53 zijn opgelost (95%). Aldi is een actief deelnemer op Klacht.nl en reageert direct op klachten via het platform.
De meest voorkomende klachten over Aldi gaan over: aldi, winkel, milsani, voorraad, melk. Op basis van de 4522 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Aldi lost het merendeel van de klachten op, met een oplossingspercentage van 95%.
Stappenplan bij een klacht over Aldi:
1. Neem eerst contact op met Aldi — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Als consument heeft u recht op veilige producten. Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA) houdt toezicht op voedselveiligheid.
Website: http://www.aldi.nl
U kunt een klacht over Aldi indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Aldi. Bezoek ook de website van Aldi op www.aldi.nl.
Op Klacht.nl zijn in totaal 4.522 klachten over Aldi ingediend, waarvan 57 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Supermarkten.
Aldi lost 100% van de klachten op via Klacht.nl. Dit is bovengemiddeld. In totaal zijn 4.509 van de 4.522 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Aldi gaan over Beschadigd product of pakket van Aldi, Klantenservice problemen met Aldi, Retour en terugbetaling problemen met Aldi. Bekijk alle Aldi klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
U kunt contact opnemen met Aldi via de website www.aldi.nl. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl, waar Aldi actief klachten behandelt.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Aldi niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van Jacobs pilss op 30 augustus 2016 over Aldi in de categorie Supermarkten
Sinds een paar maand heb ik aantal flesjes per krat die smaken naar roest.. Lees meer
Klacht van lammie915 op 30 augustus 2016 over Aldi in de categorie Supermarkten
In de aldi leverword zitten kleine stukjes bod in heb drie dagen last gehad van mijn vulling Lees meer
Klacht van Niclas op 22 augustus 2016 over Aldi in de categorie Supermarkten
Geachte mevrouw/heer, Op 26 juli 2014 bij de Aldi supermarkt een smartphone Wolfgang AT-AS45D1 gekocht voor €119,- Prima apparaat verder. Tot begin juli 2016 mijn smartphone lichtelijk viel en het klepje los schoot en tevens de batterij,maar die kon ik opvangen.Dan komt... Lees meer
Klacht van Frits Dirks op 22 augustus 2016 over Aldi in de categorie Supermarkten
Vandaag 22/8 ging ik naar de Aldi in Geleen. Ik had boodschappen gedaan en lege flessen ingeleverd. Met dit bonnetje en het bonnetje van 1 week van de lege flessen oud ging ik naar de kassa, bij het afrekenen werd me verteld... Lees meer
Klacht van e bike op 17 augustus 2016 over Aldi in de categorie Supermarkten
mijn accu van mijn e bike maakte nog 10 seconden contact. de fiets service aan huis deelde mee dat de accu kapot was .[kon ik wegwerpen werd gezegd] dat alles binnen20 min in de service bus aan huis. .morgens 2-8-2016 om... Lees meer
Klacht van nel 54 op 16 augustus 2016 over Aldi in de categorie Supermarkten
ik kwam net bij aldi in breda in de brusselstraat daar ik nog een 35 losse 1 en 2 centen had vroeg ik om die om te wisselen ze zei dat hun deze al een tijd geleden niet... Lees meer
Klacht van p.bunschoten op 14 augustus 2016 over Aldi in de categorie Supermarkten
Gisteren bij de ALDI in Raalte betaald met 20 euro. De kassière stopte het biljet onmiddellijk in de kassa en gaf mij terug van 10 euro. Ze wist zeker dat ik €10 had gegeven... Filiaalchef er bij die na controle van... Lees meer
Klacht van Wim de Graaff op 12 augustus 2016 over Aldi in de categorie Supermarkten
Voor sluitingstijd 5 voor 8 uur gaat het koelingsgordijn naar beneden dat vind ik zeer klant onvriendelijk. Met vriendelijke groet, Wim de Graaff. Lees meer
Klacht van SergeV op 09 augustus 2016 over Aldi in de categorie Supermarkten
hoe moet men de machine openen om de kooltjes te vervangen ? Lees meer
Klacht van Gine van tongeren. op 09 augustus 2016 over Aldi in de categorie Supermarkten
6 augustus kocht ik deze kaasbij de aldi in almelo. 7 augustus strooide ik deze kaas over een plaatpizza, en tot mijn grote schrik zag ik groene schimmel op de pizza. Pizza bedorven evenals het humeur van mijn gasten. De kaas... Lees meer
Compliment van Mutualisme op 26 februari 2026 over Aldi
Oosterheemplein 403, 2721 NG Zoetermeer
Compliment van Monique Jager op 25 februari 2026 over Aldi
Top
Compliment van A J Bouman op 06 januari 2026 over Aldi
Ok
Compliment van [email protected] op 02 december 2025 over Aldi
Helemaal tevreden. Dank je voor de vlotte afhandeling.
Compliment van Koenraad Leendert op 04 november 2025 over Aldi
Men doet wat mogelijk is
Compliment van Botertjedeksel op 12 september 2025 over Aldi
Hopen dat ze dit snel kunnen oplossen!
Is terecht en beetje professionele houding is beter .en als er echt iets is daar 09008844 voor .het valt mee maar komt goed
Compliment van Da molenaar op 01 juli 2025 over Aldi
Prima opgelost ik.had niet goed gekeken
Ik geef een 9 omdat Aldi snel reageert.
Toch een kanttekening:
Kijk, het gaat mij niet om een voucher te krijgen voor een brood.
Waar het mij om gaat is dat in Q4 vorig jaar ook al een exact zelfde klacht bij uw site is geplaatst, over hetzelfde brood.
Nu 6 maand later gebeurd het weer (of nog steeds?)
Tijger Volkoren koop ik 3 broden per keer. Twee gaan de vriezer in (-18 graden)
Na 2 a 3 dagen begint het brood te schimmelen, witte plekjes met groenige spots. Dat zit op de boterham, niet op de korst.
Een productiefout lijkt mij stug daar het vorig jaar ook al is gemeld.
Het lijkt er op dat de bakkerij/leverancier een toevoeging door het meel gebruikt die slecht reageert.
Ik weet dat bakkerijen bv gemalen insecten door het meel mag doen. Dat is iig door overheid/gezondheidsraad vrijgegeven. Ik zeg niet dat zij het doen, maar kan het mij wel indenken.
Ik zou graag zien dat de bakkerij gaat uitzoeken (klacht reproduceren) waar het probleem uit voortvloeit en mij een berichtje stuurt wanneer de kwaliteit van Tijger Volkoren weer als vanouds is.
Groet,
Peter Meyerink,
Almelo
Compliment van Voet Nicole op 16 mei 2025 over Aldi
Er is een oplossing gedaan,