tabacco farm shag
Klacht van paul poelman op 11 april 2017 over Aldi in de categorie Supermarkten
wij hebben al eerde met aldi in confikt geweest maar na een lange tijd zijn wij tot elkaar gekomen wij zijn al heel jaren een vaste kland... Lees meer
Bij Aldi zijn 55 klachten ingediend op Klacht.nl. Daarvan zijn er 47 opgelost (85%). De gemiddelde beoordeling is 5.3/10. Dien een klacht in over Aldi. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Aldi is een supermarktketen die bekend staat om haar lage prijzen en goedkope producten. Bij Aldi kunt u terecht voor al uw boodschappen, zoals brood,... Lees meer >
Aldi is een bedrijf actief in de categorie Supermarkten. Op Klacht.nl zijn in totaal 4552 klachten gemeld over Aldi. In de afgelopen 12 maanden zijn er 55 nieuwe klachten binnengekomen, waarvan 49 zijn opgelost (89%). Aldi is een actief deelnemer op Klacht.nl en reageert direct op klachten via het platform.
De meest voorkomende klachten over Aldi gaan over: klacht, aldi, kwaliteit, winkel, kaas. Op basis van de 4552 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Aldi lost het merendeel van de klachten op, met een oplossingspercentage van 89%.
Stappenplan bij een klacht over Aldi:
1. Neem eerst contact op met Aldi — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Als consument heeft u recht op veilige producten. Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA) houdt toezicht op voedselveiligheid.
Website: http://www.aldi.nl
U kunt een klacht over Aldi indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Aldi. Bezoek ook de website van Aldi op www.aldi.nl.
Op Klacht.nl zijn in totaal 4.553 klachten over Aldi ingediend, waarvan 56 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Supermarkten.
Aldi lost 100% van de klachten op via Klacht.nl. Dit is bovengemiddeld. In totaal zijn 4.532 van de 4.553 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Aldi gaan over Beschadigd product of pakket van Aldi, Klantenservice problemen met Aldi, Retour en terugbetaling problemen met Aldi. Bekijk alle Aldi klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
Het telefoonnummer van de klantenservice van Aldi is 088-2029300, bereikbaar op ma-vr 09:00-17:00. U kunt ook een klacht over Aldi indienen via Klacht.nl, waar Aldi actief klachten behandelt.
Aldi heeft op Klacht.nl een gemiddelde beoordeling van 5,3 op 10, gebaseerd op 21 beoordelingen.
Aldi reageert gemiddeld binnen 2 dagen op klachten die via Klacht.nl worden ingediend.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Aldi niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van paul poelman op 11 april 2017 over Aldi in de categorie Supermarkten
wij hebben al eerde met aldi in confikt geweest maar na een lange tijd zijn wij tot elkaar gekomen wij zijn al heel jaren een vaste kland... Lees meer
Klacht van Maikel Camps op 11 april 2017 over Aldi in de categorie Supermarkten
Van mijn laptop de USB2.0 poort werkt geen enkele draadloze muis op wel op USB3.0 poort ?? Lees meer
Klacht van Dikkelul3bier op 09 april 2017 over Aldi in de categorie Supermarkten
De sigaren van Aldi zijn in een keer €2 duurder geworden, dus een prijsstijging van 25%??? Dat is niet normaal!!! Lees meer
Klacht van [email protected] op 06 april 2017 over Aldi in de categorie Supermarkten
waarom kan ik geen zakken al een hele tijd niet meer kopen van het nr QU103 heb geprobeerd nr DV102 maar dat wil niet heb nu niks meer aan d ie stofzuiger Quigg vriendelijke groet Mevr van Veen Lees meer
Klacht van neo-d-leo op 06 april 2017 over Aldi in de categorie Supermarkten
In de ALDI vestiging Ridderkerk, doe ik ieder week mijn boodschappen. Sinds begin april 2017 wordt ik tijdens het wachten in de rij bij de kassa geconfronteerd met de meest afschuwelijke foto's die tegenwoordig op tabakswaar staan. Ik ben net... Lees meer
Klacht van Anne-31 op 01 april 2017 over Aldi in de categorie Supermarkten
Helaas is de kip brazil veranderd in een enorme verkeerde smaak. Het was zo lekker en nu is deze veranderd! Eeuwige zonde ik hoop dat jullie deze zo snel mogelijk weer naar de oude smaak terugbrengen... Lees meer
Klacht van B Fokkinga op 01 april 2017 over Aldi in de categorie Supermarkten
Het patroon is onduidelijk want wat betekend het 2x8 M, 2x6 M Lees meer
Klacht van koffielover op 28 maart 2017 over Aldi in de categorie Supermarkten
vanochtend was ik bij de Aldi in Annen en wilde daar een paar pakken markus Dark roast meenemem. De winkelmedewerker vertelde me dat de koffie tijdelijk niet leverbaar is. echter van een klant hoor ik dat deze waarschijnlijk uit het... Lees meer
Klacht van maartje1717 op 27 maart 2017 over Aldi in de categorie Supermarkten
ik zat pistachenoten te eten totdat ik bij een erg donkere aankwam. Ik betwijfelde of deze nog goed was en draaide hem bij toeval om. Toen zag ik tot mijn grote schrik dat er een maad/meelworm inzat U begrijpt natuurlijk wel... Lees meer
Klacht van femlabrie op 26 maart 2017 over Aldi in de categorie Supermarkten
Afgelopen zaterdag deed ik, zoals elke week, mijn boodschappen bij Aldi. Bij het inwerpen van een 2 Euro-munt in een karretje zat deze meteen muurvast, zonder dat het karretje loskwam. Na wat gehannes besloten dan toch maar even iemand erbij... Lees meer
Prima; ik kreeg direct een nieuwe verpakking.
Compliment van Mutualisme op 26 februari 2026 over Aldi
Oosterheemplein 403, 2721 NG Zoetermeer
Compliment van Monique Jager op 25 februari 2026 over Aldi
Top
Compliment van A J Bouman op 06 januari 2026 over Aldi
Ok
Compliment van [email protected] op 02 december 2025 over Aldi
Helemaal tevreden. Dank je voor de vlotte afhandeling.
Compliment van Koenraad Leendert op 04 november 2025 over Aldi
Men doet wat mogelijk is
Compliment van Botertjedeksel op 12 september 2025 over Aldi
Hopen dat ze dit snel kunnen oplossen!
Is terecht en beetje professionele houding is beter .en als er echt iets is daar 09008844 voor .het valt mee maar komt goed
Compliment van Da molenaar op 01 juli 2025 over Aldi
Prima opgelost ik.had niet goed gekeken
Ik geef een 9 omdat Aldi snel reageert.
Toch een kanttekening:
Kijk, het gaat mij niet om een voucher te krijgen voor een brood.
Waar het mij om gaat is dat in Q4 vorig jaar ook al een exact zelfde klacht bij uw site is geplaatst, over hetzelfde brood.
Nu 6 maand later gebeurd het weer (of nog steeds?)
Tijger Volkoren koop ik 3 broden per keer. Twee gaan de vriezer in (-18 graden)
Na 2 a 3 dagen begint het brood te schimmelen, witte plekjes met groenige spots. Dat zit op de boterham, niet op de korst.
Een productiefout lijkt mij stug daar het vorig jaar ook al is gemeld.
Het lijkt er op dat de bakkerij/leverancier een toevoeging door het meel gebruikt die slecht reageert.
Ik weet dat bakkerijen bv gemalen insecten door het meel mag doen. Dat is iig door overheid/gezondheidsraad vrijgegeven. Ik zeg niet dat zij het doen, maar kan het mij wel indenken.
Ik zou graag zien dat de bakkerij gaat uitzoeken (klacht reproduceren) waar het probleem uit voortvloeit en mij een berichtje stuurt wanneer de kwaliteit van Tijger Volkoren weer als vanouds is.
Groet,
Peter Meyerink,
Almelo