Klacht: Wijn uit de collectie

Mieke.123 op 24 maart 2014 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 24 maart 2014

Een klant van Albert Heijn uit zijn onvrede over de nieuwe collectie huiswijnen, die volgens hem niet te vergelijken is met de oude serie. Hij mist vooral de halfzoete, zachte fruitige wijn, die populair leek te zijn. Dit heeft hem ertoe aangezet om andere supermarkten te overwegen voor zowel wijn als zijn overige boodschappen.

Mijn Klacht:

Ik las het al eerder op deze pagina, AH heeft inderdaad een nieuwe collectie huiswijn, helaas is het niet te vergelijken met de oude serie.
Ik zelf dronk graag de halfzoete zachte fruitige wijn. (volgens mij ook een van de best verkochte wijn gezien het aantal keren dat het schap leeg was)
Hoe kan een bedrijf wat een goedlopend product heeft dit nu gewoon uit de handel halen. Voor mij een reden om te kijken welke supermarkt dan wel een lekker huiswijn heeft en daar dan ook de rest van de boodschappen te halen.

Gewenste Oplossing:

Haal de oude wijn collectie terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer