Klacht: Verkeerd zegeltje geplakt

Woelinga op 03 maart 2020 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 3 maart 2020

Een klant van Albert Heijn op de Spoorwegstraat in Haarlem heeft een klacht ingediend over het inwisselen van spaarzegelboekjes. Tijdens de controle merkte een medewerker op dat er een verkeerd zegeltje tussen zat, wat leidde tot onvrede bij de klant, die aanvoert dat het zegeltje van een andere caissière afkomstig was en nauwelijks van kleur verschilde. De medewerker weigerde het boekje in te wisselen, wat de klant als teleurstellend ervaarde.

Mijn Klacht:

Vandaag bij AH Spoorwegstraat in Haarlem 4 zegelboekjes ingewisseld. Bij het controleren van de boekjes door medewerker Nikita merkte deze laatste op dat er 1 verkeer zegeltje tussen zat. Dat was geen waardezegel zei hij. Jammer dat ik bij deze klacht geen foto kan doen, want ik heb een foto van de bewuste pagina gemaakt nadat hij mij had uitgelegd dat het verschil ‘m zat ik de iets lichtere kleur van het zegeltje. Dat ik opmerkte dat ik dat zegeltje uiteraard van een caissière van dezelfde AH heb gekregen, dat ik met het blote oog nauwelijks kleurverschil zag en dat er op het bewuste zegeltje gewoon het woordje spaarzegelstaat dus dat ik in goed vertrouwen alle van AH medewerkers ontvangen zegeltje in het boekje plak. Hij (Nikita) wilde het boekje niet inwisselen. Uiteindelijk besloot ik om de winkel in te lopen, voor 2,50 een paar producten te kopen om maar een zegeltje te krijgen en daarmee terug naar de balie. Daar Liet Nikita me nog eens het einde van een zegelrol zien om aan te tonen dat het echt waar was wat hij zei.

Gewenste Oplossing:

Als ik de bevestiging krijg dat het inderdaad erg dom van de makers van de zegeltjes is om op een zegelrol aan het eind een zegeltje te doen waar wel het woordje spaarzegel staat maar het dus niet is.En dat dat z.s.m. veranderd gaat worden want ik zal de eerste niet zijn.

P.S. ik hoef het dubbeltje dat ik destijds voor de kennelijk waardeloze zegel niet terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Woelinga
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer