Klacht: verandering indeling winkel

Haarhuis 58 op 07 maart 2021 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 7 maart 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Bij de winkelbalie voor klacht verwezen naar telefoonnummer, maar doe ik liever per e-mail.
Vrijdagmorgen rond 9 uur wekelijkse boodschappen. Indeling vleesafdeling blijkt drastisch gewijzigd te zijn. Zoeken, zoeken, zoeken! Geen borden met verwijzingen naar nieuwe plek, geen enkele bediende om te vragen. Kost mij, 80-plusser, veel extra tijd. terwijl vanwege corona kom ik vroeg in de morgen om zo kort mogelijk tussen klanten te zijn.
Het betrof filiaal AH Presikhaaf Arnhem.

Gewenste Oplossing:

Bij zo'n verandering van winkelindeling: zet er duidelijk verwijsborden neer en een bediende die de klanten kan wijzen waar de nieuwe plek van de
producten is. En beperk dergelijke veranderingen zoveel mogelijk.
De vorige winkelmanager (tot circa 2 jaar geleden) zag ik vaak in de winkel lopen en was makkelijk aanspreekbaar. Huidige winkelmanager zie ik nooit.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Haarhuis 58
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer