Klacht: Veel moeite gedaan voor een teleurstelling

hawk8748 op 17 februari 2012 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 17 februari 2012

Een klant heeft veel moeite gedaan om twee spaarkaarten vol muppetzegels te verzamelen, maar kan op de laatste dag van de actie geen muppetpoppen meer vinden in vijf verschillende Albert Heijn-supermarkten. De klant uit zijn teleurstelling over het feit dat er advertenties op Marktplaats staan met mensen die tientallen handpoppen aanbieden, en vindt het onfatsoenlijk dat de supermarkt wekenlang zegels heeft uitgedeeld voor een product dat moeilijk te verkrijgen is.

Mijn Klacht:

Me veel moeite heb ik 2 spaarkaarten vol met muppetzegels te verzamelen.

De actie loopt tot de 19de, Ik ben 5 supermarkten afgereden, maar vandaag de 16de is nergens geen muppetpop mee te krijgen.

Ondertussen staan er advertenstie op marktplaats met mensen met tientallen handpoppen. Zullen we medewerkers van de AH zijn.

ik vind het ontfatsoenlijk dat de AH weken lang mensen zegels uitdeelt, waar men nu zoeiets lulligs als een Ansichtkaart voor geeft. DAn belazer je toch een beetje de boel… Was dan vorige week al gestopt met het uitdelen van de zegels.

Gewenste Oplossing:

Ik wil mijn zegels inruilen voor datgene waarvoor ik ze heb bijeengespaard een handpop van Animal en een handpop van Gonzo.

Het is een beetje jeugdsentiment voor mij, maar ik wil de poppen in de de kinderkamer plaatsen van mijn 1ste kindje.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer