Klacht: Snijwond door onveilige broodverpakking

BEC3941 op 27 september 2026 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Albert Heijn klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 27 september 2026

Een klant heeft een snijwond opgelopen bij het openen van een plastic broodverpakking van Albert Heijn, die met sterke tape was gesloten. De klant wijst op de onveilige verpakking en suggereert dat een gebruiksvriendelijkere oplossing, zoals een clip of een eenvoudig los te trekken tape, mogelijk was geweest. De klant verzoekt Albert Heijn om aandacht voor deze kwestie en een excuus.

Mijn Klacht:

Tijdens het openen van een plastic zak met brood van Albert Heijn heb ik een lelijke snijwond opgelopen. De zak was met een sterke tape gesloten, die alleen met een scherp mes of schaar te openen was. Deze manier van verpakken is onveilig en had eenvoudig opgelost kunnen worden met een clip of een smal tapetje dat makkelijk los te trekken is. Ik vind het belangrijk dat Albert Heijn hier aandacht aan besteedt en wil graag een excuus ontvangen.

Gewenste Oplossing:

Een excuus van Albert Heijn voor de opgelopen verwonding en een aanpassing van de verpakking.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 minuten geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Albert Heijn

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer