Klacht: Self kassa fraude

JJJJJJJJJJJJJJJ op 22 februari 2020 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 22 februari 2020

Een klant heeft ervaren dat een aanbieding bij de Albert Heijn in Oldenzaal niet geldt voor de self-service kassa, waarbij een tweede zak bolletjes gratis niet wordt verwerkt. Bij de klantenservice werd aangegeven dat deze aanbieding alleen bij de reguliere kassa wordt verrekend, wat de klant als teleurstellend ervaart. De klant concludeert dat het gebruik van de self-service kassa niet aan te raden is.

Mijn Klacht:

De aanbieding bij AH zuid Berghuizen in Oldenzaal geldt niet bij self Service kassa.

2de zak bolletjes gratis wordt niet verwerkt bij de kassa. Bij klantenservice balie wordt doodleuk gezegd dat bij de Reguliere kassa dit door dr caissière wordt verrekend maar bij de self service kassa niet. Pech.

Een melding bij de bolletjes is teveel moeite.

Conclusie : nooit de self service kassa gebruiken.

Gewenste Oplossing:

Melding bij de bolletjes dat niet bij de self service kassa wordt verrekend en melden bij de service balie.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door JJJJJJJJJJJJJJJ
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer