Klacht: promotiecode van de AH uitjes actie werkt niet

Dorien Aalberts op 05 december 2016 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 5 december 2016

Een klant van Albert Heijn heeft problemen ondervonden met een promotiecode voor de uitjesactie. Na het weggooien van de kaarten voor een plastic bakje, bleek de promotiecode op de volle kaarten niet te functioneren bij het boeken van uitjes op de website van Albert Heijn.

Mijn Klacht:

Eerst alle kaarten voor plastic bakje weggegooid omdat ze niet meer voorradig waren en nu ik een uitje met een promotiecode wil bestellen, blijkt de promotiecode op mijn volle kaarten niet te werken bij het boeken van de uitjes op hun eigen site.

Gewenste Oplossing:

Wanneer alles waarvoor je spaar ook gewoon verkrijgbaar is en online werkt!

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer