Klacht: Pinda kaas met nootjes

4e98mpnq op 09 mei 2016 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 9 mei 2016

Een klant van Albert Heijn uit zijn onvrede over de pinda kaas met nootjes, die volgens hem de laatste maanden in smaak en smeuïgheid is achteruitgegaan. Hij vermoedt dat er goedkopere ingrediënten zijn gebruikt en overweegt over te stappen op een ander merk. De klant geeft aan dat hij vaak naar Albert Heijn kwam voor deze specifieke pinda kaas.

Mijn Klacht:

Heb altijd pinda kaas met nootjes van A H was heerlijk, maar nu de laatste maanden is de smaak niet lekker niet smeuig ,de voor laatste keer was het te smeuig en geen lekkere smaak en de laatste keer weer niet smeuig en de smaak niet lekker .Wat is er mee gebeurd goedkope ingrediënten gebruikt vermoed ik ,Ga nu over op een ander merk als deze pot leeg is..Jammer ging naar A H special voor de pinda kaas en kocht dan ook andere boodschappen.

Gewenste Oplossing:

Als de pinda kaas weer van ouds wordt. Vriendelijke groeten H,Abels Mennenga

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer