Klacht: Pakket kwijt

Kevin1984 op 03 januari 2014 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 3 januari 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

op 18-12 een LG g2 ingeleverd bij Albert Heijn in Etten-Leur om op te sturen naar Typhone i.v.m. omruilen van toestel.

het pakket is bij PostNL kwijt geraakt en meld dat we het pakket hadden moeten verzekeren.
dit is echter niet als keuze gegeven door de balie medewerkster bij de Albert Heijn, waardoor ik niet hiervoor heb kunnen kiezen.

de klacht is dus door nalatig informatie verstrekking van de Albert Heijn medewerkster nu een toestel ter waarde van ( nu nog ) € 480 euro kwijt.

Gewenste Oplossing:

ik ben tevreden als de Albert Heijn mij het bedrag van € 480 retourneert of dat zij zorgen dat er een nieuwe besteld wordt via http://tweakers.net/pricewatch/346181/lg-g2-16gb-zwart.html
op kosten van de Albert Heijn.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer