Klacht: levensgevaarlijke koerier in AH busje

Robert Mebius op 26 maart 2021 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 26 maart 2021

Op 25 mei ervoer een automobilist gevaarlijk rijgedrag van een Albert Heijn-busje op de Anthony Fokkerweg in Eindhoven. Het busje reed met een snelheid van ongeveer 90 km/h, terwijl de maximumsnelheid 70 km/h is, en knipperde met groot licht. De automobilist moest uitwijken naar rechts om een aanrijding te voorkomen.

Mijn Klacht:

Ik reed donderdag 25-5 rond 7:00 op de Anthony Fokkerweg in Eindhoven richting Eindhoven Airport.
Dit is een weg waar je 70 mag rijden, ik zag een AH busje in mijn achteruitkijkspiegel met snelheid van ong. 90 km/h op mij af komen en met groot licht knipperen. Ik wou eigenlijk links af slaan maar door zijn levensgevaarlijke actie moest ik naar rechts uitwijken.
Dit is onacceptabel rijgedrag voor een zakelijke koerier.

Gewenste Oplossing:

Als deze koerier weer vakken gaat vullen ipv rondscheuren in een busje.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Reactie van de melder van de klacht Robert Mebius

5 jaren geleden - Betreft overigens kenteken V-377-VN. Blauw AH busje.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Robert Mebius
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer