Klacht: Diversen artikelen niet aanwezig

J.C.Michel op 06 juni 2015 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 6 juni 2015

Een klant van Albert Heijn in Ermelo uit haar onvrede over het ontbreken van diverse artikelen, waaronder ananas aardbei en framboos aardbei, ondanks een kortingsbericht. Daarnaast was er geen Arla karnemelk beschikbaar en ervaart de klant regelmatig dat basisproducten ontbreken. Ze geeft aan in de toekomst opnieuw te zullen klagen als artikelen niet op voorraad zijn.

Mijn Klacht:

Mijn man komt zojuist terug van AH te Ermelo en was zeer ontstemd. Ik had een bericht gekregen van Albert Heijn Mijn Bonus. Ik zou 25% korting krijgen voor ananas aardbei en framboos aardbei, maar ook vandaag was het niet te krijgen. Wat heb je dan aan zulke berichten.
Er was ook geen Arla karnemelk en het zou ook net meer binnenkomen.
Wij hebben regelmatig dat er hele gewone artikelen niet zijn. Het is niet leuk als je iedere keer nee te horen krijgt.
Ik heb nog nooit mijn beklag gedaan als er iets weer niet was, maar de volgende keer als er weer iets niet is, krijgt u weer een bericht. De AH in Ermelo is zeer nalatig zit daar wel een bekwamen chef die alles goed in de gaten houdt.
Met vriendelijke groet.
Mevr.J.C.Michel

Gewenste Oplossing:

Ik wil de artikelen kunnen kopen die mij aangeboden worden met 25%. en dat we om 14:00 uur gewoon onze anderen boodschappen kunnen krijgen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer