Mijn Klacht:
Bij het zelfscannen werd mijn man gecontroleerd, het meisje kwam meteen vlak bij hem staan en alle boodschappen moesten er uit omdat hij iets verkeerd had aangeslagen (uiteindelijk was hij goedkoper uit), het controleren is niet waarover ik klaag, maar er is blijkbaar geen protocol hoe te handelen in Coronatijd (1,5 meter afstand etc.).
Ik heb hierover met het betreffende filiaal gebeld, het meisje zelf aan de lijn gekregen en ze reageerde heel defensief: het was niet verplicht om handschoenen te dragen, mijn man had zelf met een achteruit moeten stappen. Toen ik zei dat dit handelen toch wel in schril contrast was met haar collega’s achter pexiglas, bleef zij hangen in het verhaal dat er gecontroleerd moest worden. Uiteindelijk heb ik haar verzocht er wel over na te denken en het te bespreken met haar collega’s en chef. Of dat gebeurt weet ik niet (want de houding van het meisje was wat je noemt niet klantvriendelijk), dus vandaar ook een klachtenmail.
Gewenste Oplossing:
Als er ook maatregelen worden genomen bij de controle van de zelfscan (een manier van afrekenen wat overigens ook erg gepromoot wordt)


