Klacht: Bonus wijnen vaak uitverkocht.

Sjoske88 op 13 augustus 2016 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 13 augustus 2016

Een klant van Albert Heijn ervaart regelmatig dat de wijnen in de bonusaanbieding vaak uitverkocht zijn, ondanks het feit dat deze wijnen lang houdbaar zijn. De klant bezoekt een grote XL-winkel, maar blijft teleurgesteld achter omdat de gewenste wijnen vaak niet beschikbaar zijn.

Mijn Klacht:

Beste Albert Hein,

Er zijn vaak lekkere wijnen in de bonus aanbieding bij de Albert Hein. Ik maak daar graag gebruik van om dan mijn wijnrek aan te vullen. Nu komt het erg vaak voor dat de wijn op is. Ik begrijp dat echt niet want wijn is best lang houdbaar. Ik ga altijd naar een grote xl Albert Hein, maar vis erg vaak achter het net. Dit vind ik jammer en vervelend.

Gewenste Oplossing:

Misschien iets meer de verkoop in de gaten houden en meer inkopen? Moet wel eerlijk zeggen dat ik geen idee heb hoe dat werkt en of dat logistiek lastig is.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer