Mijn Klacht:
Wij hebben 2 winkels in ons dorp. De kleinste is het dichte bij mijn huis. Daar doe ik dan ook bij voorkeur mijn boodschappen….. Maar tot overmaat van ramp hebben ze altijd iets niet dat op mijn lijstje staat. Ik kook vaak uit de allerhande!!!! Gistren geen limoenen en geen 500gr kip drumsticks (wel kilo verpakking)
Dusss moet ik weer naar een andere winkel voor de restanten van mijn boodschappen. En zo is er altijd iets niet aanwezig, voornamelijk de versproducten… Ik wil de ah wel boycotten, maar er zijn geen echte alternatieven in de buurt. Ik walg van die (veel te dure) supermarkt
Gewenste Oplossing:
Beter inkopen, sneller de lege vakken vullen of lijst met afwezig producten bij de ingang (dan kan ik meteen nr de andere winkel)

