ontbeitkoek
Klacht van willempie op 27 februari 2013 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten
de manager maakte mij wijs dat de actie alleen geldig is in xxl filiaal,zeilig hoor Lees meer
Bij Albert Heijn zijn 90 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 1.3/10. Dien een klacht in over Albert Heijn.
Albert Heijn is de oudste supermarkt van Nederland en heeft inmiddels meer dan 850 filialen waaronder AH XL winkels, AH to go en AH Boodschappen Webwinkel.... Lees meer >
Albert Heijn is een bedrijf actief in de categorie Supermarkten. Op Klacht.nl zijn in totaal 12697 klachten gemeld over Albert Heijn. Hiervan zijn er 3 opgelost (0%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Albert Heijn delen.
De meest voorkomende klachten over Albert Heijn gaan over: albert, heijn, klantenservice, klacht, bezorging. Op basis van de 12697 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Het oplossingspercentage van Albert Heijn is 0%, wat lager is dan gemiddeld.
Stappenplan bij een klacht over Albert Heijn:
1. Neem eerst contact op met Albert Heijn — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Als consument heeft u recht op veilige producten. Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA) houdt toezicht op voedselveiligheid.
Neem contact op met Albert Heijn via hun officiële website.
U kunt een klacht over Albert Heijn indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Albert Heijn.
Op Klacht.nl zijn in totaal 12.697 klachten over Albert Heijn ingediend, waarvan 82 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Supermarkten, klachtmelden.
Van de klachten over Albert Heijn wordt 1% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 67 van de 12.697 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Albert Heijn gaan over Beschadigd product of pakket van Albert Heijn, Klantenservice problemen met Albert Heijn, Retour en terugbetaling problemen met Albert Heijn. Bekijk alle Albert Heijn klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
U kunt contact opnemen met Albert Heijn door een klacht in te dienen via Klacht.nl. Veel bedrijven reageren sneller op openbare klachten dan via de reguliere klantenservice.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Albert Heijn niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van willempie op 27 februari 2013 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten
de manager maakte mij wijs dat de actie alleen geldig is in xxl filiaal,zeilig hoor Lees meer
Klacht van devriespetra op 26 februari 2013 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten
Sta ik aan de kassa met brede doorgang Purmerend tijdstip: 15.45 uur 26 februari. Ik ben een ouder 49 jaar jong, die boodschappen doet met haar zoon 17 jaar oud. Vraagt de cassiere om mijn zoons legitimatie, terwijl ik de boodschappen betaal. Er... Lees meer
Klacht van heineman01 op 26 februari 2013 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten
Het stevig meergranen brood van Albert Heijn is erg lekker brood. Wij hadden wekelijks een paar van deze broden. Wij stoppen ermee. De laatste weken worden het zulke kleine broodjes dat je het met mini-sneetjes moet doen. En dat vinden... Lees meer
Klacht van AAbbccdd op 26 februari 2013 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten
De gratis koek van Peijnenburg,een actie van de Telegraaf was in Vinkeveen al direct uitverkocht! Bij vorige acties overtrof de vraag ook vaak het aanbod, bij de kussenactie van Seats en Sofa's was ik nummer 1500 op de wachtlijst voor... Lees meer
Klacht van Vlaming. op 25 februari 2013 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten
Tijdens het boodschappen doen benaderd door de bedrijfsleidster van het concern Albert Heijn in hoorn, zij vertelde hier dat de beveiliging haar had getipt op het feit dat ik boodschappen deed in een boodschappentas en niet in een wagentje van... Lees meer
Klacht van tatie18 op 25 februari 2013 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten
mijn klacht is, ik woon boven de nieuwe ah in aanbouw, Jan Evertsenstraat. ik weet dat dit waarschijnlijk niet de juiste site is. maar kan geen andere vinden. De bouw van deze nieuwe AH is begonnen half December, klachten: 1. slecht geinformeerd wanneer... Lees meer
Klacht van mels op 24 februari 2013 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten
ik wilde een maaltijdsalade kopen meestal is die met 35% korting bij een bepaalde datum ik kwam bij de genoemde a.h.en de verval datum was 13 febr. ik was er s,avonds om kwart voor zes op 12 februari en vroeg... Lees meer
Klacht van lopertje6 op 24 februari 2013 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten
Ik heb geen klacht, maar wist niet waar ik moest zijn. Het zit nl. zo. De schoonmoeder van mijn zus is overleden en zij spparde air mails op haar bonus kaart. Nu wil zij de punten op mijn kaart laten... Lees meer
Klacht van Marja1972 op 23 februari 2013 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten
De kipfilet is blauw met veel bloeduitstortingen en in de filet los geronnen bloed. Veel vlees weg moeten gooien. Is deze kip biologisch geslacht? Of ook gewoon als fokkip? Lees meer
Klacht van Reneedelara op 23 februari 2013 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten
Bij de Telegraaf van 22/2 zat een bon voor een Peijnenburg Overheerlijk. De Albert Heijn in Muziekwijk Almere deelde mee dat deze koeken niet geleverd zijn en ook niet voor het einde van de actie nageleverd zouden worden. Dit geldt... Lees meer