Klacht: Niet geleverde bestelling.

A. L. op 05 september 2018 over Aktiesport in de categorie Sportwinkel

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Aktiesport has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Aktiesport
Categorie Sportwinkel
Status Open
Datum 5 september 2018

Annette Letterman heeft een klacht ingediend bij Aktiesport vanwege een niet geleverde bestelling. Ze ontving slechts de helft van haar bestelling en heeft na 1,5 week nog steeds geen reactie ontvangen op haar e-mails en telefoontjes. Ze verzoekt om de resterende artikelen voor aanstaande zaterdag te ontvangen, anders wil ze haar geld terug.

Mijn Klacht:

Afgelopen zaterdag de helft van mijn bestelling gehad. De andere helft zit ik na 1,5 werk nog steeds op te wachten.
Al 2 keer gemaild. En 1 keer gebeld. Geen reactie terug en krijg niemand aan de lijn. Graag zie ik mijn bestelling voor as zaterdag verschijnen, anders geld terug.

Annette Letterman.

Gewenste Oplossing:

Bestelling wil ik deze week binnen hebben. En iig een reactie. En anders geld terug op mijn rekening. Slechte service.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Aktiesport

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Aktiesport nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM