Klacht: Niet geleverd wel betaald

Marissie1234 op 20 april 2018 over Aktiesport in de categorie Sportwinkel

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Aktiesport has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Aktiesport
Categorie Sportwinkel
Status Open
Datum 20 april 2018

Een klant van Aktiesport meldt dat zijn bestelling niet volledig is geleverd, waarbij een paar schoenen ontbreekt waarvoor al betaald is. De klant ervaart problemen met de klantenservice, die zowel telefonisch als per e-mail niet bereikbaar is, en heeft hierdoor weinig vertrouwen in een oplossing.

Mijn Klacht:

Goededag,
Helaas heeft Aktiesport mijn bestelling niet volledig geleverd. Ik mis een paar schoenen bij de bestelling waar ik helaas al we voor heb betaald. De klantenservice is niet bereikbaar er wordt gewoon niet opgenomen en ook per mail wordt niet gereageerd. Heb er eerlijk gezegd geen vertrouwen in.

Gewenste Oplossing:

Graag de schoenen leveren of geld terug.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Aktiesport

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Aktiesport nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM