Klacht: Bestelling niet geleverd. Wel aanmaningen verstuurd

Hofkicks op 02 februari 2012 over Aktiesport in de categorie Sportwinkel

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Aktiesport is working on this complaint
🔄 In behandeling
Bedrijf Aktiesport
Categorie Sportwinkel
Status In behandeling
Datum 2 februari 2012

Een klant heeft op 26 december een bestelling geplaatst bij Aktiesport, maar ontving op 30 december de verkeerde schoenen en een pakbon met een ander adres. Na het retourneren van de verkeerde bestelling heeft de klant geen updates ontvangen over de juiste levering, terwijl Aktiesport wel aanmaningen verstuurt met dreigementen van een incassobureau. Ondanks een e-mail op 24 januari heeft de klant nog geen reactie ontvangen van het bedrijf.

Mijn Klacht:

Ik heb op 26 december een bestelling geplaatst in de webshop van Aktiesport. Op 30 december kreeg ik een bestelling geleverd maar dit waren de verkeerde schoenen. Het ging om 2 paar kinderschoenen terwijl ik 2 paar herenschoenen en 1 paar damesschoenen heb besteld.

Bij deze levering zat ook een pakbon met adres van een ander gezin daarop vermeldt. Na mailcontact met Aktiesport heb ik deze bestelling terug gestuurd.

Mijn bestelling zou volgens degene die mijn mail heeft afgehandeld waarschijnlijk ook verkeerd zijn bezorgd. Tot op heden heb ik hier niets meer van vernomen maar Aktiesport stuurt wel aanmaningen waarin ze dreigen met een incassobureau.

Ik heb Aktiesport n.a.v. de 1e aanmaning gemaild op 24 januari maar tot op heden nog geen reactie gekregen.

Gewenste Oplossing:

Als Aktiesport stopt met het versturen van aanmaningen en mijn bestelling levert, zodat ik het oorspronkelijke bedrag kan voldoen. En als Aktiesport de schoenen niet meer kan leveren mag wat mij betreft de bestelling ook geannuleerd worden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Aktiesport in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM