Klacht: Afgebroken hengsel deksel pan

peter003 op 05 juli 2018 over IKEA in de categorie Woonwarenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf IKEA
Categorie Woonwarenhuizen
Status Open
Datum 5 juli 2018

Een klant van IKEA meldt dat het hengsel van de deksel van haar pan is afgebroken, wat heeft geleid tot een brandwond op haar hand. Tijdens een chat met een medewerker werd haar situatie niet serieus genomen door een andere medewerker, wat als vervelend werd ervaren. De klant vraagt zich af of de deksel te repareren is of dat ze een nieuwe kan bestellen.

Mijn Klacht:

Het hengsel (deksel) van mijn pan heeft losgelaten. De pan is verder nog heel goed. Kan ik dit nog maken of een aparte deksel bijbestellen? Mvgrt, lilian Zo begon ik de chat met de medewerker die overigens heel vriendelijk (Jolanda) was en ze vroeg of ik geschrokken was. Ja zei ik en stuurde een foto van mijn inmiddels in verband zijnde hand. Ik had een flinke brandwond opgelopen en was inmiddels bij de huisartsenpost geweest. Ze vroeg verder mijn gegevens en toen werd er contact opgenomen met mij door een medewerker Albert.

Ik zal eerlijk zijn de man die mij benaderde deed heel vreemd hij zei dat het helemaal niet kon en hij vroeg hoe ik mijn aardappelen dan wel niet afgoot. M.a.w hij vond het een gek verhaal dat ik daardoor een brandwond had overgehouden. Dat voelde zeer vervelend en kleinerend vooral omdat ik nergens op uit was. Met het grootste gebaar wilde deze man 19.95 vergoeden (om er vanaf te zijn) terwijl de pan 24.95 koste. Nu las ik later dat Ikea 25 jaar garantie geeft op zijn pannen, dus ik begreep ook niet goed waarom deze man zo hautain en denigrerend deed. Ik heb er best veel last van gehad en kon de eerste week niet werken. Ik restaureer meubels. Al met al een nare ervaring

Gewenste Oplossing:

Vergoeding en excuus voor het zeer hautaine gedrag van deze medewerker Albert.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over IKEA

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over IKEA nog niet in behandeling is genomen.

Reactie van de melder van de klacht

7 jaren geleden - Jammer dat Ikea geen moeite neemt om deze klacht in behandeling te nemen. Dan zal ik een advocaat erop zetten voor geleden schade

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM